המגנט של האירועים

אטרקציות לאירועים מהווים למעשה את המגנט של האירועים. בין אם מדובר על אירועי תרבות או אירועי חוויה, אטרקציות לאירועים זה שם הקוד לכלי למשיכת הקהל הרחב. הרי הרוב המכריע של באי אותם אירועים הינם משפחות עם ילדים, ולכן אותם אטרקציות לאירועים מהווים חלק אינטגראלי מכל אירוע שמתעתד למשוך קהל רב ככל האפשר. הספקים של אותם אטרקציות לאירועים אינם יכולים להרשות לעצמם לנוח על זרי הדפנה. שכן אטרקציות לאירועים חייבות מתוקף ההגדרה שלהן להיות אטרקטיביות. הווה אומר שעל מנת לספק אטרקציות לאירועים צריך כל הזמן לחדש ולגוון את מלאי המוצרים. כמו כן התחזוקה של המוצרים השונים חשובה לא פחות. בהרבה מקרים המתקנים השונים נראים ישנים ולכן כלל אינם אטרקטיביים לשימוש. בכל אירוע הספקים חייבים לספק מוצרים שיראו כאילו הם הוצאו מתוך האריזה.

אטרקציות לאירועים מיוחדים

לצד כל אותן אטרקציות לאירועים כגון מתנפחים בסגנון ג’מבורי ומכונות מזון שונות, יש גם את אלו המיוחדות. יש למשל תחום או יותר נכון נישה של אטרקציות לאירועים שכוללת ליצנים. כלומר, אטרקציות לאירועים זה לא רק מתקנים אלא גם מפעילים שמיומנים בהפעלת קהל האורחים והכנסתם לאווירה של האירוע. יש גם נישה של אטרקציות לאירועים שכוללת תלבושות, כך שכל באי האירוע לבושים בהתאם לתמה שלו. למשל אירועים שבו כל האורחים לבושים בתוגות או בבגדי בוקרים. אטרקציות לאירועים זה למעשה תחום שאין בו גבולות או מגבלות שכן כל המרבה הרי זה משובך. ישנם הרבה ספקים שבאופן אישי בונים מתקנים שונים ומשדרגים חלק מהאטרקציות הקיימות. החוכמה היא להציע דברים שהמתחרים לא מציעים או לא מסוגלים להציע. הערך המוסף זה שם המשחק.

הפעלת אטרקציות לאירועים

מי שעוסק בתחום של להספקת אטרקציות לאירועים צריך לפתח חוש יזמי. כלומר, לא ניתן לספק אטרקציות לאירועים על בסיס מלאי קבוע ולא מתחדש. מעצם ההגדרה שלהן, אטרקציות לאירועים חייבות להיות אטרקטיביות. גם מי שמבחינתו אטרקציות לאירועים מהוות רק מתנפחים, חייב להביא מתנפחים חדשים כל הזמן. כמו כן חשוב מאוד להקפיד על הבטיחות של כל אותן אטרקציות לאירועים. שכן מספיק פציעה קלה של אחד המשתתפים על מנת להשבית שמחה ולהשפיע על השם והמוניטין. אספקט נוסף זה עניין הביטוח. חשוב מאוד כי כל הפעילות תהיה מכוסה על כל צרה שלא תבוא. שכן ברגע שמי מהמשתתפים יפגע ויחליט להגיש תביעה כנגד המפעילים, הרי שההליך המשפטי מעצם טבעו גובה לא מעט משאבים כספיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *